What are you interested in?
Trial license
Educational license
Get offer
Please fill out this form and we'll get back to you

Estonia

StruSoft EST OÜ kuulub Rootsi tarkvarafirma StruSoft kontserni gruppi. Tegeleme emafirma poolt välja arendatud tarkvarade müügi, tugiteenuste, koolituste ja konsultatsioonidega Eestis, Lätis, Leedus.

StruSoft alustas oma tegevust ehitusettevõtte Skanska tehnilisest osakonnast, kus töötati välja betooni tugevusarvutuste esmased tarkvararakendused. Tänaseks on StruSoft arenenud jõudsasti, tänaseks on grupi ettevõtetel kontorid 8 erinevas riigis, kus töötab üle 60 inimese. StruSoft tarkvara kasutajaid on rohkem kui 10000 spetsialisti, rohkem kui 20 riigis.

StruSofti tarkvaratoodete portfellis on kuus omaloodud tarkvara (FEM-Design, PRE-Stress, WIN-Statik, IMPACT, WIP-Energy ja Dimension). Lisaks neile arendame veebipõhiseid rakendusi enimkasutatavate tööriistadega, pakume terviklahendusi koostöös oma partneritega erinevates maades.

StruSoft kõrgetasemeline tarkvara aitab lihtsustada tööd ehitusinseneridel, konsultantidel, arhitektidel ning teistel ametikohtadel, kus tegeletakse tugevusarvutuste, 3D modelleerimise, tootejooniste koostamise, hoone energiatõhususe arvutuste, ehitusplatsi korraldamise ja muu sarnasega. Meie tarkvarad aitavad kasutajatel säästa aega ja raha, tõstes töö kvaliteeti, efektiivsust ning tööviljakust.

Tarkvarade kohta vaata Menüü -> Products.

Meie eesmärgiks on, et meie kliendid oleksid meie tarkvaraga rahul. Pakume klientidele personaalset tugiteenust ja koolitust, töötame pidevalt tarkvaraarendusega, kohandades juba väljatöötatud programme vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.


Võtke meiega kontakti!
(You can also contact us in English)
Stojan Lumilaan, StruSoft tehniline juhtivkonsultant
Stojan.Lumilaan@strusoft.ee
+372 56622559
 

What are you interested in?
Trial license
Educational license
Get offer
Please fill out this form and we'll get back to you